| Tommy889 a întrebat:

O intrebare adresata fetelor,voi prima data la un baiat ce vedeti,adica la ce va uitati?
Mi se pare confuz pentru ca eu la o fata ma uit prima data la ochi, funt, sani
Voi la ce va uitati?
big grin

19 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Suflet, minte, fata sau minte, suflet, fata.

| BonneLess a răspuns:

La tot exteriorul, ca doar nu imi iau o lupa sa inspectez fiecare particica.

| PotcaPădurii a răspuns:

La pleată.

| madalinutza20 a răspuns:

Paii...prima data la aspect iar dupa incerc sa il cunosc daca e cum vreau eu, e bine, daca nu pa laughing)

| RAY a răspuns:

Ca orice om prima oara vedem cu ochii desi conteaza aspectul fizic apoi o mare importanta are statul social apoi umorul si de asta, dar aproape toate sunt materialiste

| W3R4 a răspuns:

Păi cum si fetele e oameni, ne uitam si noi la fizic, ochi...intai frumosul,dupa psihicul. Eu una,nu urmaresc la un baiat sa fie cine stie ce model,dar sa nu fie nici scobitoare, nici shaorma pe doua picioare.
Vreau sa fie si amuzant, sincer, de incredere...tu acum invata, ca fetele sunt destul de pretentioase!hee hee

| lolium a răspuns:

Imi plac bratele unora (nu ma intreba de ce ) si uneori chiar vocea

| SootheMySoul a răspuns:

Ochi si caracter.

| Ajutatorool a răspuns:

La portofel.

| Tommy889 explică (pentru Ajutatorool):

laughing) ce proasta esti!

| Ajutatorool a răspuns (pentru Tommy889):

Cand ai sa te faci mare ai sa-ntelegi mai bine.

| EleSimoo a răspuns:

1. greutate(nu imi plac cei foarte slabi, nici cei plini de muschi), ochi si par (imi plac brunetii)
2. daca mi se pare ok, il inspectez din cap pana in picioare big grin

| Tommy889 explică (pentru EleSimoo):

Esti tare laughing

| EleSimoo a răspuns (pentru Tommy889):

De ce zici asta?

| Tommy889 explică (pentru EleSimoo):

Faza cu il inspectez ma amuzat big grin

| EleSimoo a răspuns (pentru Tommy889):

laughing ok.

| marya868686 a răspuns:

In ochii lui :*

| Rawrrr69 a răspuns:

Intai la ochi iar apoi incerc sa-l cunosc mai bine si cum a zis si madalinutza20 daca e cum vreau eu e bine, daca nu e, ''te pup, pa-pa''

| tutifrutti a răspuns:

La fata lui, apoi la fizicul lui.