| floricika_1940 a întrebat:

Intrebare pentru baieti Ce parere aveti despre fete in general? Un raspuns de la voi. Daca aveti o fata cuminte langa voi, de ce nu stiti sa o apreciati pentru ceea ce este, si vreti si alte relatii cu alte fete? Cand deja sunteti implicati intr-o relatie, de ce ati m-ai vrea si o alta relatie? De ce va temeti sa ii spui prietenei ca numai vrei o relatie cu ea, si ca tu esti deja implicat in alta relatie? Dupa ce va dati seama ca o fata este potrivita pentru voi, si de altfel cuminte s-au c... a? De ce va doriti sa aveti mai multe relatii cu diferite fete? vi se pare interesant? S-au ce simtiti atunci cand esti implicat in atatea relatii? multumesc pentru raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita unii barbatii asa sunt construiti! Afiseaza o masca potrivita societatii in care traim si nu te astepta sa fie sinceri iar daca ai dat peste unul sincer sa apreciezi chiar si faptul ca ti-a recunoscut ca te inseala! Am cunoscut si barbati care sufera din dragoste si cand spun barbati nu ma refer la copii de 17 18 ani care fac colectie de pootze si nu iti doresc nici intr-un caz sa ai de-a face cu unul care cand priveste o femeie se uita prin ea fiind satul de femei si pentru el toate sunt la fel! Abia acestia sunt barbati lipsiti de scupule pe care nu ii misca nimic! Nu stiu cati ani ai dar bucura-te de viata si de prieteni si de familie fa-ti o viata a ta fara a da prea mare importanta baietilor pentru ca fiind fericita si multumita de ceea ce ai, ai sa atragi exact pe cine trebuie! Succes!:*

3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Alta pupaza inselata in dragoste ce se smiorcaie pe Internet acum. Invata sa scrii ( ''sau'' legat in contextul tau), invata sa nu generalizezi, chiar daca treci printr-un moment prost.
Ce parere am despre fete? Pai, dupa postul tau de aici, am urmatoarea: naive, plangacioase, imature, patetice. Multumita? Daca nu, nu ma intereseaza. Pa, printesa mica.

| DeEeA_2049 a răspuns:

Ohoohoo calmeaza-te happy
in primul rand trebuie sa stii ca baietii gandesc diferit de noi (lucru deovedit stiintific). Acum nu stiu la ce varsta esti.
Dar undeva in lume se afla sufeltul tau perreche, nu te speria, unii il gasesc mai devreme altii mai tarziu.
Bun, acum pot sa trec la subiect: eu una nu suport chestiile gen: "ah, ma inseli?" "ar trebui sa ma iubesti doar pe mine" si asa mai departe...frate eu sunt fata si doresc si ceva libertate de la o relatie si eu cred ca atunci cand pretenul tau vrea o relatie cu alata fata sau nu mai vrea sa fie cu tine pur si simplu s-a saturat sau se plictiseste! Baietilor (celor mai multi) nu le place sa aude chetii gen "Iubitule ma iubesti" "ma mai iubesti" "me inseli" sau si mai rauuuuu "sunt singura fata din viata ta? " si multe alte exemple.
Pur si simplu trebuie sa ii tii interesati de tine, sa nu devii IN NICI UN CAZ agatatoare!
Incearca si tu sa inlocuiesti chestile siropoase cu :iubi, ma iubesti" sau "ma inseli" sau oricede genul asta cu un sarut pasional sau o partida buna de giugiuleala laughing)
Parerea unei fete de a 8 a laughing)
Nu dispera, baftawinking

| soare a răspuns:

Deci 1 flav nu te lua de ea cocostarcule pai nu ai intalnith baiatul potrivith sunt si uni baieti care sunt cu o fata doar pentru importanta ei sufleteasca da repet unt putini mai cauta si nu te mai lasa pacalita asa repede. incerca sa fii sigura 200% de sentimentele lui si daca te vrea cu adevarat te va astepta si te va lasa sa il cunosti mai bine si te va pretui cu adevarat daca nu este dispus sa astepte cat vrei tu inseamna ca nu te merita sau te vrea mai mult pentru trupul tau:*. imi pare rau ca ai trecut prin astfel de experienta dar trebuie sa fii pregatita pentru orice. in dragoste si in razboi poti sa faci cce vrei. atata timp cat este cu adevarat ce vrei si te face fericita :*