| Stefania a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Daca nu va place de o fata de ce ii zambiti, de ce o priviti lung, de ce va bucurati cand sunteti in preajma ei, de ce o priviti mereu si de ce asteptati sa o vedeti cat mai repede? Eu nu inteleg daca nu va place de ea de ce faceti astea? Sau ineamba ce va place de ea?batting eyelashes

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Băi frate nu se mai poate omul uita frumos la o femeie şi nu mai poate fi politicos cu ea că gata... v-apucaţi de analizat şi repede săriţi la concluzia că neapărat trebuie să vă placă.
Dacă nu e politicos cu voi, e porc, dacă-i politicos vă place dar vă frânge inima pentru că aflaţi cu subiect şi predicat că i se rupe de o eventuală relaţie cu voi!
Văleu!
Femei... :-

| Stefania explică:

@candycarrie "este...ai ghicit"kiss

| Goofy77 a răspuns:

Ca sa fiu cinstit daca nu imi place de cineva nu mai intereseaza o persoana indiferent de sex nu ma bag in seama cu ea decat din politete in rest nu ii acord atentie. Dar daca imi place normal ca ma uit si ma bag singur in seama cu ea.

| andreii2 a răspuns:

Vrea sa fie simpatizat de fete, dar nu se gandeste la o relatie.

| candycarrie a răspuns:

Stai ca intelegsmug un baiat se poarta asa cu tine si nu incearca sa fie cu tine, ESTE?smug si tu esti frustrata pentru asta.asai?batting eyelashes daca ii asa, desi nu prea am dubii, atunci intreaba'l pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca implineste criteriile care leai pus ii place de fata