| mary_9738 a întrebat:

Buna:*:*
intrebare pentru baieti sincer sa raspundeti plzz:*
deci voi dc ati trimite melodia asta unei fete
http://www.youtube.com/watch?v=rmYearJWr4c

am primit-o de la un baiat... si nu stiu :-< am nevoie de o opinie.
:*mersi mult
funda;)

Răspuns Câştigător
| ozulll a răspuns:

Daca v-ati despartit, el nu a inteles. Daca nu ati avut legatura, te vrea. Daca nici una nici alta, s-ar putea sa aiba o problema la bila.

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Poate ti-a trimis- pentru. ca ii place melodia si a vrut sa o asculti si tubatting eyelashes.

De ce compari imediat mesajul melodiei cu gestul sau?batting eyelashes

| Narcis2007 a răspuns:

Ori te place(ce te asteptai sa primesti) ori ii place lui melodia si atat ori ambele

| anonimul a răspuns:

Depinde de firea lui...eu sunt un baiat foarte glumet, daca as da melodie asta la oricare fata din clasa.ar incepe sa rada si sa facem glume...

| mary_9738 explică:

Adicalaughing)) ma refer ca am primit-o adica mi-a trimis-o ce sa primesc...of of...fiecare intelege ce vreawinking

Răspuns utilizator avertizat