| jagaaaa a întrebat:

Buna- Intrebare pentru fetele cu iubiti.
Vreau sa stiu cum va abordat prima data iubitul (prietenul) cand lati cunoscut si, ce "smecherii" a folosit?
Ms mult! :X

Răspuns Câştigător
| printesuca1999 a răspuns:

Nu ai nevoie de smecherii trebuie sa fii tu insuti si sa comunicati deschis sa fiti cei mai buni prieteni si dupa daca o sa va apropiati o sa simtiti ceva mai mult si o sa fiti impreuna... mult succes:*
fundita? puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pur si simplu faceam glume si radeam impreuna, ma tinea de abdomen si ma musca de buze... M-a cucerit total.

| h3r a răspuns:

Eu am fost şmechera.

| ŞtefanaTCK a răspuns:

La mine mereu a inceput cu discutii nevinovate, apropouri, glume pana cand discutiile zilnice au devenit adevarate obisnuinte. Nu sunt genul de ''friendzoning girl'' laughing. imi place sa fiu deschisa in toate subiectele. La un moment dat el a fost cel care a izbucnit in sentimente si marturisiri romantice. big grin

| Anasoll a răspuns:

Paii a venit la mine si am inceput sa vb si sa ne plimbam impreuna si dupa a inceput sa ma pupe pe obraz big grin

| scumpikdeea21 a răspuns:

Suntem colegi si am vb la tell si mi-a recunoscut ca ma iubeste a incercat sa ma impresioneze prin beat box