| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata, dar... :-s. Cum e sexul cu o virgina? E placut pentru el? Dar pentru ea? Se poate ajunge la orgasm? Cam cat rezista o virgina? Ce pozitie ar fi buna prima oara? vreau raspunsuri de la baieti/barbati care au avut fete virgine. Cum v-ati simtit? Va intreb pentru ca prietenul meu nu prea e incantat de faptul ca eu sunt virgina si mi-a spus ca nu o sa ma simt prea bine prima data. Mi-a zis ca cel mai bine ar fi sa intreb o fata care a facut-o cum s-a simtit. Deci daca vor si fetele sa-mi raspunda cum a fost prima data? El mi-a spus ca a mai avut o virgina si ca nu a fost o experienta prea placuta si s-a jurat ca nu-i mai trebuie. Baieti, va rog, ce credeti ca l-a speriat asa tare pe iubitul asta al meu? Asa rau este sa fi primul? Ce i-a facut fata aia de nu-i mai trebuie, ca el nu prea vrea sa-mi spuna. Gata cu intrebarilelaughing. Daca vreti raspundeti-mi in msj privat sa nu citeasca copii mai mici... eventual va dau si un id sa vorbim mai detailat. Funda loooogic:*

Răspuns Câştigător
| eme a răspuns:

Ca fata.nu simti placere. o sa te doara putin.la mine nu a fost o durere insuportabila cum spun altele.prea curand nu o sa simti placere. iar in legatura cu iubitul tau.nu stiu dupa parerea mea gandeste-te mai bine in privinta lui. Dc nu ti-a zpus. uite sti, am avut o experienta neplacuta cu o virgina.hai sa incercam la noi sa fie bine.sau ceva de genu o sa incerc sa ne simtim bine amandoi.nu sa-ti spuna ca "nu-mi mai trebuie".
...ai grija de tine si fi foarte atenta cui ii oferi sufletul pe tava si ceea ce te face speciala intre altele.(puritatea ta, faptul ca esti virgina)

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Cum mi s-a parut prima oara thinking => cam stramta thinking

| mario a răspuns:

Pai pentru inceput e bine cu pozitia misionarului, adica normal.eu unu nu stiu ce simti in cand o faci cu o virgina,, nu am avut ocazia sa dezvirginez, dar daca o sa am, o fac cu mare placere...si daca vrei sa mai vorbim.tremitemi un mesaj cu id. tauwinking