| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Stiu ca e o intrebare ciudata, dar... :-s. Cum e sexul cu o virgina? E placut pentru el? Dar pentru ea? Se poate ajunge la orgasm? Cam cat rezista o virgina? Ce pozitie ar fi buna prima oara? vreau raspunsuri de la baieti/barbati care au avut fete virgine. Cum v-ati simtit? Va intreb pentru ca prietenul meu nu prea e incantat de faptul ca eu sunt virgina si mi-a spus ca nu o sa ma simt prea bine prima data. Mi-a zis ca cel mai bine ar fi sa intreb o fata care a facut-o cum s-a simtit. Deci daca vor si fetele sa-mi raspunda cum a fost prima data?batting eyelashes El mi-a spus ca a mai avut o virgina si ca nu a fost o experienta prea placuta si s-a jurat ca nu-i mai trebuie. Baieti, va rog, ce credeti ca l-a speriat asa tare pe iubitul asta al meu? Asa rau este sa fi primul? Ce i-a facut fata aia de nu-i mai trebuie, ca el nu prea vrea sa-mi spunalaughing. Gata cu intrebarile. Daca vreti raspundeti-mi in msj privat sa nu citeasca copii mai micilaughing... eventual va dau si un id sa vorbim mai detailatwinking. Funda loooogic:*

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pentru el, da ca are mai multa treaba si ii convine.pentru ea e cel mai naspa la inceput ca el chiar daca e fin, tot doare... sad
cea mai buna e pozitia misionarului. el peste tine.care alta?
oricum daca te doare nu tacea ca el n-are de unde sa stie...
spune-i.

2 răspunsuri:
| cal3star a răspuns:

Intr-adevar e ceva durere pentru fata atunci cand e dezvirginata, si partea nasoala e ca iti trebuie foarte multa rabdare. Gen 30 cel putin ca sa dezvirginezi o fatahappy Mie cel putin atat mi-a luat.
E foarte complicat, trebuie sa te opresti din minut in minut etc.
Pozitii ce sa zic?thinking El deasupra cred ca e cea mai buna pozitie happy

Stai linistita ca dupa primul act, probabil vei avea ceva greata, dureri 2-3 zile, dar dupa e totul ok. Crede-ma dupa ce vei face a 2-a oara o sa vrei la infinithappy Tu o sa-l rogi pe el, nu el pe tine.

| szmotovio a răspuns:

Nu pe toate le doarewinking