| Zuzi_5099 a întrebat:

intrebarea asta e adresata mai mult baietilor dar care au ideei bune nu mai conteaza, spuneti-le...Cum as putea sa fac sa imi recuceresc fostul prieten, care ink ma place, dar este cu cea mai buna prietena a mea?crying

Răspuns Câştigător
| Lucky9441 a răspuns:

Sa te aranjezi cumva sa iesi in evidenta. Sa fi cea mai de gasca cad iesiti pe afara, sa razi mult, sa faci glume multe, sa fi f distrata. Si o sa-i placa ce vede;* merge crede`ma; x Tsuk` bafta:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te placea iti spunea ca vrea sa fie iar cu tine nu mai are interes in tine, acum daca l-ai pierdut asta e.

| clauss a răspuns:

Lupti, prin ce mijloace si cu ce arme, asta decizi tu

| mistajam a răspuns:

Kick your best friend's ass