| Lovemeifyoudare44 a întrebat:

Cum sa-l recuceresc pe fostul meu prieten?(am fost cu el de 3 ori). Aseara am iesit mai multi in parc si am stat la barfe:-))Si dupa un timp mi-am dat seama ce am pierdut si regret:-(. Dupa ce ne-am despartit a doua oara i-am spus ca inca sunt indragostita de el, iar el mi-a zis sa-l uit.(de 2 ori ne-am despartit din cauza mea). El se da acum la prietena mea si ma simt cam naspa:-|. Dar stiu sigur ca prietena mea nu-l place:-D. Ce sa fac? Multumesckiss

2 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Uital
sau cauta altu

| LowLowLowLow a răspuns:

Depinde daca el te iubeste foarte mult happy prefate ca nu te doare ca te-ai despartit de el si atunci o sa vina el singur inapoi crede-ma sunt baiat am pastit`o
succes