| DuLciI a întrebat:

intrebarea mea este cum pot sa im fac pc, mi sa rasucit, cum pot sal fac la loc, cel mai rapid raspuns va primi funda si vot, scuze pentru categorie ddar vreau un raspuns repede

5 răspunsuri:
| Alion a răspuns:

Alt + ctrl + sageata jos... daca la asta te referi sper sa te ajut... FUNDA?

| Alion a răspuns:

Alt + ctrl + sageata SUS... daca la asta te referi sper sa te ajut... FUNDA?

| PsiholoagaTa a răspuns:

Intoarcele de la baza incet spre partea dorita.succes

| Andreea_3722 a răspuns:

Dai click dreapta, apoi dai pe graphics options si dupa pe rotation si bifezi normal... sper ca te-am putut ajuta:d