| ionutz12345 a întrebat:

Salut te doare daca faci o injectie de gentamicina
vreau un raspuns foarte repede scuze de categorie daqr e rapid mukltumesc mult

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Doare, insa nu e o durere insuportabila, din punctul meu de vedere. Am facut o multime cand eram mai mica, insa Gentamicina nu doare nii pe departe precum Moldamin. As zice ca doare, pe o scala de la 1 la 10, in jur de 5.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te doare.

| Sim0 a răspuns:

Da. Dor al naibii de tare straight face. Am facut si eu si vreo cativa ani am simtit durere...

| Sim0 a răspuns:

Da. Dor al naibii de tare straight face. Am facut si eu si vreo cativa ani am simtit durere.straight face

| ionutz12345 explică (pentru Sim0):

Deci gata nu mai am nev de raspuns am facut ast la 9 si nu e adev ce zici tu.....doare dar nici chiar tare ..asa ca cei care trebuie sa faceti faceti cu ceq mai mare incredere

| DaPro a răspuns:

De fapt doare decat daca incordezi fundulaughing si asa ar fi in jur de 5... daca esti relaxat nu doare deloc abia de simti laughing mie imi era frica asa ca am incordat si m-a durut foarte tare dar daca esti relaxat esti binebig grin