| christ91 a întrebat:

Buna,intrebarea mea este urmatoarea,fara lipsa de modestie pot spune ca as avea sansa sa ma combin cu unele fete,poate un pic diferite fata de mine adica ca si grad de maturitate insa eu sunt adeptul unei relatii pe multa sinceritate,nu-mi plac barfele si imi este un pic teama ca in momentul in care m-as combina cu una din fetele de genul asta sa nu par penibil ca la un moment dat devin foarte sincer cu persoana respectiva si sa nu fiu catalogat de"prost",din cauza aceasta neavand posibilitatea de a fi intr-un grup sa cunosc mai multe fete sunt foarte strict cu mine in privinta gasirii unei fete cu bun simt si care sa fie pe acceasi lungime de unda ca si mine,exemplu concret stiu o fata bine nu prea am foarte mari tangente cu ea care mi se pare draguta acum intrand in vacanta si ducandu-ma la bunici la tara as vrea sa ma combin cu ea, din cate stiu ea e de fel linistita dar aparentele inseala de ex a stat cu unu cu temperament diferit de al meu mai vagabontel asa, acum sunt foarte confuz pe de o parte as intra cu ea in vorba sa vad daca ar dori o relatie cu mine pe de alta nu preA IMI VINE SA O ABORDEZ ma gandesc ca daca nu ar accepta sa nu fiu intr-o situatie penibila si sa auda si altii pe de alta parte daca nu incercinu ai de unde sa stii si implicit sa reusesti...NU STIU CE SA FACC,,, DATI-MI UN SFAT

1 răspuns:
| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Invata mai intai sa pui punct "." acolo unde trebuie si poate o sa intelegem si noi ce vrei sa spui.