| vlad210 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa ma combin cu o fata de la mine din clasa ( am 13 ani ). Ea este mai cuminte, dar pe mine ma considera multi baiat rau big grin. Nu va imaginati acum ca sunt un urat ( mi-au spus multe fete ca sunt dragut si ca arat bine ). Ea spune ca sunt dragut, dar ca ii place de mine laughing. Pana acum toate fetele cu care am fost impreuna ma placeau dinainte si nu a fost nevoie sa ma straduiesc prea mult, dar pe fata asta nu stiu cum so abordez. big grin AStept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai ew stiu...incearca sa te bagi in vorba cu ea., sa nu fie nimeni prin jur, incearca sa fii cat mai politicos sau na incearca sa-i atragi atentia cumva in orice mod(de preferat un mod bunwinking )
Inceaca sa ii cunost anturajul sa vezi ce obiceiuri are, sa incerci sa faci pe placul ei.incerca sa fii cat mai amabil si da dovada a nu esti un mutalau sau un motantoc big grin. Sper ca te-am ajutat.Succes!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

A zis deja ca te place. ce mai vrei? Ca sa stii si tu.ca esti cam mic. o sa te plictisesti repede de aceasta relatie.pentru ca o sa va vedeti mereu si e aiurea.Salut'o si tu, zambeste'i. fa glume cu ea. dar sa nu fie oribile.

| T30D0RA a răspuns:

Scoate-o la un suc.winking

| Parmalat a răspuns:

"Buna. Iesim la un suc in seara asta?"
keep it simple, mie imi functioneaza de fiecare data laughing

| sarah95 a răspuns:

Pai incearca sa vb cu ea, sa te bagi in seama, sa o ajuti la diverse chesti daca este nevoie, dar nu o rani, daca vei fi cu ea incearca sa nu mai fi un baiat rau.