| vlad210 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum sa ma combin cu o fata de la mine din clasa ( am 13 ani ). Ea este mai cuminte, dar pe mine ma considera multi baiat rau big grin. Nu va imaginati acum ca sunt un urat ( mi-au spus multe fete ca sunt dragut si ca arat bine ). Ea spune ca sunt dragut, dar ca nu ii place de mine laughing. Pana acum toate fetele cu care am fost impreuna ma placeau dinainte si nu a fost nevoie sa ma straduiesc prea mult, dar pe fata asta nu stiu cum so abordez. big grin Astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

Big grin sau virgin ca tot n-am priceput straight face

| Ervin a răspuns:

Arată-i banii şi a ta e. oricât de cuminte ar fi... ori îi face plăcerile altcineva laughing

| OanaVlad a răspuns:

Oferai niste florihappy si poate un inel sau ciocolata happy sunt fata si stiu ce mar convingehappy mai ales daca baiatul ar fi un dragut happy laughing