| efimash a întrebat:

intretin relatii sexuale sigur ca protejat cu prietena mea regulat, in fiecare saptamana de ce mereu primul numa ( prima partida de sex dureaza sub un minut ), deja a doua dureaza 10 minute. Dar de ce prima partida mereu dureaza maxim un minut?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca intretii contacte sexuale destul de rar si din acest motiv intervine dorinta arzatoare de sex, ceea ce provoaca excitarea iar in cazul tau aceasta este probabil deosebita de intensa si se transforma de fapt o surescitare. Dupa ce vei avea o activitate sexuala mult mai intensa vei dobandi experienta tot mai multa si in mod sigur ca si excitarea va scadea in intensitate in momentul in care zilnic vei avea contacte sexuale.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca esti prea dornic de a face sex.

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Nu neaparat... depinde de cat de "incantat" esti...sau ..ai cancer. bafta