| efimash a întrebat:

deci am intretinut relatii sexuale cu prietena mea in urma cu o zi, prima partida a durat undeva 4 minute a doua partida aproximativ 15 minute, a fost ok. Dar astazi am intretinut relatii sexuale si am ejaculat in 30 de secunde?
De ce mereu se intampla ca la primul act sa ma termin cu toate ca intretin relatii sexual regulat?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu esti singurul caruia i se intampla aceasta situatie enervanta sau uneori chiar jenanta. Din acest motiv in tinerete intotdeauna o partida de sex trebuie sa se compuna/necesite intretinerea a minim 2-3 reprize. Odata cu inaintarea in varsta si prin acumularea unei anumite experiente dar si din cauza obisnuintei si a rutinei ce se va instala in mod sigur, contactele sexuale vor dura garantat suficient de mult incat sa-ti satisfaci partenera dintr-o singura incercare.