| anonim_4396 a întrebat:

Iubitei mele ii place mult sa o ating, ling, etc. in zona intima. Problema este ca cand imi bag degetul putin adanc o doare, o doare in mai multe zone. De la ce poate fi? este virgina. O sa treaca cu timpul sau este de la virginitate?

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Stai putin... Este virgina si o doare cand ii bagi degetul mai adanc? Este normal sa o doara deoarece te duci prea adanc. Cand isi va pierde virginitatea o va durea tare. Este posibil sa fie si de la faptul ca este mai incordata dar in cazul asta ma cam indoiesc ca e de la asta.

Be smart and take care.winking

| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai daca este virgina. si ii bagi degetul adanc, o poti dezvirgina!
Pentru ca himenul are un orificiu prin care curge sangele, si tu bagi degetul prin gaurica aceea mica. si daca tragi cumva mai tare, ii poti rupe himenul!

| Xenia16 a răspuns:

Este de la virginitate, probabil dai de himen si de asta

| FallingLeaves a răspuns:

O doare probabil pentru ca nu este destul de relaxata si excitata in acele momente. Incearca sa o saruti pe gat si mai jos. Poate chiar sa ii soptesti uvinte frumoase care sa o linisteasca. Spune-i ca e frumoasa, ca e cea mai importanta pentru tine. O sa vezi ca va fi mai bine happy