| Alee387269 a întrebat:

Iubitul meu este foarte timid, ce as putea face sa il ajut sa scape de timiditate? Poate vorbi cu mine doar pe facebook fata in fata daca sta cu mine nu reuseste nici macar sa ma tina de mana. Il iubesc foarte mult...

Răspuns Câştigător
| Mexx99 a răspuns:

Buna,si eu am avut aceasta problema cu iubitul meu actual.Ii este frica sa nu faca ceva gresit, crede-ma, fa tu primul pas si spune-i ca nu trebuie sa fie timid cu tine, daca vei face tu primii pasi atunci si el se va simtii mai in largul lui.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este timid, este inca mormoloc care nu este in stare sa se manifeste decat in spatele unui monitor. Mai lasa-l sa mai creasca, sau ajuta-l sa mai creasca.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru neutrino):

Mare dreptate... moare singur daca continua la fel happy doamne timid timid dar nu prea te mai numesti baiat daca fata face mereu primul pas big grin

| djdani2010 a răspuns:

Incearca sa fi si tu asa ca el, ia-l tu de mana, dupa o vreme va face el asta.
Nu-i spune: nu mai fi timid, timidu meu ca mai rau faci.

| dorin1995 a răspuns:

Un sfat fa tu primele pasuri dupa isi da drumul oamenii de genul asta timizi asa sunt happy

| itsmebitches a răspuns:

Si eu sunt timid, numai ca nu as fi chiaar asa big grin
pai sari pe el si il saruti laughing))) ce va putea face? ca doar sigur ii va placea. poate asa se obisnuieste si tinutul de mana va fi mult mai usorwinking
Sper ca am ajutat

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru itsmebitches):

laughing rolling on the floor Bine zis sau ia-l mai usor dar fa mereu primul pas tu fiindca dupa o perioada de timp timiditatea se duce, eu asa am vazut la fete ca se duce acum la baieti happy nu stiu...big grin