| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu este plecat din tara iar peste 2 zile este ziua lui de nastere. Nu am nici cea mai vaga idee de ce as putea face, ei bine in afara de a-l felicita. Avem mai mult de doi ani impreuna asa ca se accepta orice fel de cadou, dedicatie. Ma gindeam sa-i trimit niste poze trasnet cu mine, si le dorea demult, insa ca cadou ce sa-i iau cind vine?

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Un portofel din piele, care sa aiba in loc de buletin una din acele poze(cea mai reprezentativa), intr-un buzunar de maruntei un prezervativ, iar inauntru un stick de memorie din acela foarte mic pe care sa fie toate pozele voastre (mai bune, mai rele si mai...).
Poti sa il trimiti prin posta/curier sausa ii trimiti pe e-mail 2 poze... una cu "la multi ani, mi-e dor de tine" (de preferat poza facuta de tine la o felicitare pe care scrii tu, personal) si o poza din aceea (stii tu) CENZURATA pe care sa scrie: "vezi ce te asteapta!"
Astea au fost ideile mele.

7 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Eu spun sa ii cumperi un ceas frumos si fa-ti poze si trimitiilewinking Succes, fundulitsaa?

| candora a răspuns (pentru Brâncuşi):

Ceas deja i-am facut cadou happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru candora):

Atunci cumparai niste haine... Daca are si delea fai un cadou de neuitat o noapte la hotelhappy

| LostInBubble a răspuns:

Ce fel de poze trasnet? smug

Ii poti cumpara ceva ce si-a dorit de mult. Sau un aparat foto mai bun, ca sa faceti poze trasnet impreuna.

| Bogdyy161 a răspuns:

Buna te sfatuiesc sa ii iei durex si dupa un aparat foto sa va faceti poze trasnet