| Raluca1724 a întrebat:

Ce cadou aş putea să-i fac tatălui meu, pentru că mâine este ziua lui de naştere? Nu am nici cea mai vagă idee. Aş dori nişte sugestii.

Răspuns Câştigător
| Yollanda;x a răspuns:

Un parfum
O bere/o sticla de vin sau sampanie
O camasa
Un ceas de mana
Jocuri de poker
Un tricou
O curea
O sapca
Un portofel din piele
Joc de table/sah
Crema de corp
Spuma de ras
O cravata
Papuci de casa
Sosete bumbac
Gel de dus
O bluza
O pereche de pantaloni scurti

La multi ani din partea mea!

19 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te la librarie si cauta "Realaxare si erotism" o sa-i placa sigur si o sa o faca si pe mama mai fericita, daca aplica ce scrie acolo! Sau "Jocuri erotice pentru toate cuplurile"!
Sa-ti traisca ani multi si sanatosi!

| Vizitiul a răspuns:

Spune-i asa: "tati, te iubim si suntem alaturi de tine la bine si la greu, iti multumim pentru ca ai fost si esti langa noi, fi cum ai fost si pana acum, nu dorim nimic mai mult!"
Mesajul acesta o sa-i dea palpitatii. Multumirea sufleateasca face enorm de mult, mai ales pentru un parinte. Cadourile ocupa un latura colaterala.

| lovegirl15 a răspuns:

Pai depinde de cati bani ai. Poti sa ii iei un parfum sau o camasa.De asemenea poti sa ii pregatesti micul dejun si sa il duci la pat. Poti sa il faci singura sau cu ajutorul unui adult daca tu nu poti singura. Poti sa te aliezi cu mama ta si sa va sfatuiti impreuna ce a-ti putea sa-i lauti. 2 mintu gandesc mai bine decat una. Poti sa te duci la cofetarie sa-i cumperi un tort, sau daca nu-ti ajung banuti sa-l faci impreuna cu un adult.Ai putea sa-i planifici o petrecere surpriza. Te pui de acord cu rudele si incercati sa-i faceti pe ascuns o petrecere, fara ca el sa aiba cea mai mica banuiala. Tu sau cineva din familie, incercati sa-l luati de acasa(sa-l duceti in parc sau in oriunde alt undeva), iar celelalte rude vor incerca in acest timp sa-i pregateasca petrecerea. Puteti chema prieteni apropiati, colegi de serviciu de-al tatalui tau. Puteti sa cumparati baloane, confeti ca sa fie atmosfera cat mai placuta.Incercati sa-l tineti cat mai mult ocupat ca tu sau cine va fi cu el sa ajunge acasa cat mai tarziu acasa ca atunci prieteni si rudele sa va astepte cu lumina inchisa si el cand nu se asteapta
aprindeti lumina si ii aruncati cu confeti in fata.Stiu ca poate ce ti-am zis e poate mai sofisticat si necesita mult imp de pregatire, dar ai zis ca vrei niste sugestii, iar eu ti-am dat.De asemenea poti sa inviti rudele cele mai apropiate si sa petreceti in familie.Sau cel mai simplu lucru pe care il poti oferi e sa-i spui doar un simplu,, La multi ani''. Sunt sigura ca va aprecia asta mai mult decat toate cadourile din lume, mai ales daca vine din partea ta.
Orice cadou ii vei oferi tatalui tau sunt sigura ca ii va place, indiferent ca e scump sau ieftin.
La multi ani din partea mea.
Fundita plz?puppy dog eyes

| simf a răspuns:

Daca ai 20-30 de lei, du-te la un magazin de cadouri si ia-i o sticcla din cea palat de purtat in buzunar la blugi. sau un desfactator de sticle profi. cati ani implineste?

| Adredemesconf a răspuns:

Poti oricand sa-i faci cadou un produs cosmetic pentru barbati sau la fel de bine poti sa-i faci cadou un parfum si o felicitare!
Ps: nu uita sa-i dai si un pupic:*!
Te pup si eu pe tine:*
O zi buna!

| Bacteriuță a răspuns:

Vezi ca si eu am pus aceeasi intrebare big grin
mai gasesti raspunsuri la mine xD

| Mar a răspuns:

Incearca ori ceva creme parfumuri pentru barbati sau cumpara o sticla de vin (sau ce vei tu dar sa nu ii iei chiar orice la 5 lei oh go on)

| jony a răspuns:

Tinand cont ca e cald afara, eu zic sa-i faci cadou o sticla buna de bere la 2 litri berea lui preferata.winkingTata stie de ce!winkingLa multi ani la Tatal tau de la jony!winking

| RUMBURAK a răspuns:

Sa fugi de acasa! glumeam. un bebelus.

| Just Kiddin' a răspuns:

Acum depinde si de cati bani ai...
Ai putea sa ii iei un ceas.
Ai putea sa ii iei o rama in care sa pui o poza cu toata familia.
Ai putea sa ii iei o bautura mai fina, care stii ca ii place.
Ai putea sa ii iei niste produse cosmetice (parfum, after-shave)...
etc.
Te descurci tu! :*

| Goblinoid a răspuns:

O camasa cu monograma, mi se pare cea mai tare chestie.
Poti sa faci monograma la orice croitor in 30 de minute

| maryus92 a răspuns:

Daca ai ceva banii cumparai un ceaswinking sau un parfum, sper ca ti-am fost de ajutor

| TwlGirl a răspuns:

O sticla de vin love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei un parfum, o camasa sau un simplu "La multi ani" din partea ficei luihee hee

| Raluca1724 explică:

Mulţumesc pentru toate sugestiile! Mi-aţi dat nişte idei grozave! :d
@simf : Tata împlineşte 40 de ani. happy

| Pamerise a răspuns:

Un deodorant
O camasa
Un pupic

| deeutzar a răspuns:

Depinde de cati banuti ai.Ai putea sai ieiun parfum cu un miros placut, sau o sticla de vin cu un aspect frumos cum i-am luat si eu cu o colega profesorului de matematica o sticla la 8 lei.La multi ani tatalui tau!

| alin12 a răspuns:

Eu m-as gandi sa-i fac o petecere surpriza si sa-i iau ca cadou o sticla de vin o crema de ras si o prajitura

| Nedelcu_Marius_1969 a răspuns:

O cutiuta cu pastilute albastre?