| Coloryssy a întrebat:

iubitul meu este plecat in franta de 2 luni si imi este foarte dor de el vorbesc cu el la telefon dar tot nu imi trece doru de el sunt cu el de 3 ani de zile si e prima oara cand stam asa mult despartiti, nici el nu mai poate si ar trebui sa stea in franta pana in decembrie dar a zis ca vorbeste cu seful de la firma la care lucreaza sa se intoarca in tara peste 1-2 saptamani, eu acum stau cu parinti lui in casa si cand vine acasa ar vrea sa ne mutam impreuna(vreau sa va zic ca eu am 16 ani si el 19) ce credeti ca as putea face ca sa nu ii mai duc doru asa mult si sa fac timpu sa treaca mai repede.

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Am inteles bine, locuiesti cu familia lui?
La 16 ani este cam devreme sa te muti cu "socri"...dar ma rog, nu e treaba mea big grin.
Faptul ca el este plecat sa munceasca, sa faca bani pentru voi, eu zic ca e un motiv destul de solid pentru a mai rabda un pic,, nu putem trai doar cu dragoste.

Si dorul asta e bun la ceva... ca sa va apropie si mai mult, sa intareasca relatia de iubire!
Mult noroc!

| byka23 a răspuns:

Ai grija cand se inoarce sa va protejati, un copil acum ar fi prea devreme, mai devreme sau mai tarziu o sa iti para rau...in rest dupa parerea mea dragostea nu are limite...

| Coloryssy explică:

Un copil din pacate nu cred ca ar fi un pacat de aia e si el pe punctu de a veni. sunt gravida in 3 luni