| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte trista plec in vacanta in alta tara, desi plec in vacanta si ar trebui sa fiu bucuroasa merg sa ma relaxez nu stiu daca pot sa stau 3 saptamani fara iubitul meu, imi va fi foarte greu fara el, ne vedem zilnic stam aproape toata ziua impreuna, si acum ca v, om fi despartiti imi este teama ca relatia noastra nu va mai fi la fel dupa ce ma voiintoarce.

9 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

E clar. Nu mai rezistati o luna nici macar daca ramai aici langa el. Nu renunta la vacanta ta. E mai importanta.

| iubesc a răspuns:

Pai cu atat mai bine ca pleci.e doar pentru 3 saptamani..asta intareste relatia, va face sa va fie dor unul de celalalt, prin urmare nu e asa rau.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Iti dai seama cata suferinta...

| SunnyDay88 a răspuns:

Saraca de tine "nu poti sa stai fara el". oare ce ti se va intampla? ai sa te topesti in apa marii?

| secret093 a răspuns:

Daca te iubeste o sa te accepte asa! Plus ca revederea va fi foarte frumoasa big grin

| ManiacuAMD a răspuns:

Pune-l dracu sasi cumpere bilet de avion k nu il doare buzunarul daca vrea sa stea langa tine

| ramonici90 a răspuns:

Si eu sunt in aceeiasi situatie. Plec pentru o luna in Italia si nu stiu cum va fi fara el. Dar despartirea asta are si partile ei bune. Va fi mult mai frumos cand ne vom intoarce. Poti sa il suni, sa vorbiti pe facebook, bine nu asa cum o faceati cand erai in tara toata ziua, dar trebuie sa vada ca te gandesti la el chiar daca tu esti acolo si el aici. Daca te iubeste va sta 3 sapt fara sa te insele sau mai stiu eu ce, trebuie sa ii acorzi un pic de incredere. Profita de vacanta totusi.

| trandafircatifelat a răspuns:

Daca ti e greu,,, atunci incearca sa l iei si pe el,,

| trandafircatifelat a răspuns:

Daca ti e greu, atunci incearca sa l iei si pe el.