| SentimenteColorate a întrebat:

Buna joc aspiremt2 si in joc am 2 iubi si a zis sa aleg cu cine vreau sa stau dar eu ii iubesc pe amindoi si nuswh ce sa fac

32 răspunsuri:
| Mihaic93 a răspuns:

Vai si cu fata aia vii sa ne zici noua?

| par3ye a răspuns:

Eu doar un sv privat de metin, care e lv mai marelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii lasi pe amandoi si iei unu de lv peste 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca sa vezi care iti face cel mai frumos cadou si care til face cel mai frumos pe ala il alegi ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut vreau sa fac cont pe aspiremt2 dar nu mergecrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sta cu nici unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu juca pe mt2 joaca pe energy mt2 sau cronykal... nu se gaseste pe nethappyhappyhappyhappy:::::::happyhappyhappyhappyhappyhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despartete de amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea iubestel daca nu n-o sa-i mai ai pe amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shoimuleeeeeeee jucai ro nu?
erai in bresla la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i pe aia laughing ia-ma pe mine joc si eu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe care se poarta mai frumos cu tine si care iti da cand ii ceri si nu zice ca n-are si zice ca face rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa fiu eu frumoso si eu joc aspireMt2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi si tu ma daca te place unu mai mult si ramai cu cel ce te iubeste cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat pe aspiremt2 si iti dau un mare sfat... ia-l pe ala de lv mai mare si cu iteme mai bune...si clar cel mai bun la duel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supunele ca te-ai despartit de celarta da le spune la amandoua acelasi dfel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i sa faca duel si ia-l pe care e mai tare mah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai o proba care te iubeste spune-le sa faca o lupta si care castiga ala va fi alesul. vlad. : }

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zile ca vei fii cu amandoi ca e mai bine 2 decat 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il alegi pe ala cu lvl mai mare si iteme mai bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnee cati 10 ani ai ma?laughing) cum *** sa zici ca II IUBESTI laughing) e doar un jochappy abia simti asta in viata reala mai ales in joc... laughing ganditi ca niste copii ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-i pe aman2 si gaseste altu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegel pe cel cu leval mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta...
1) tu joci la doua maini si nu este deloc bine... daca afla unu de celalalt... laughing pa pa iti zic amandoi.
2) Cel mai bine cum au zis si aia de mai sus si de mai jos, lasa-i pe amandoi

Mai bine regula 1 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma iei pe mine am 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iala pe unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ial pe cel mai bogat si cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fah da tu esti handicapata?

| RaduPetrisor a răspuns:

Lasate de metin pe servare privateee, ia-l pe ala mai bogat care are iteme mai bune, pune-i sa faca duel si ia-l pe cel mai bun.ninja rulzbig grin m-am lasat de metin

| andrei7dream a răspuns:

We pai alege-o paia tie mai draga la inima! sau daca nu aruncale pe amebele laughing