| Dirbozz a întrebat:

la ce varsta credeti ca ar fi perfect sa faceti pentru prima oara sex?

6 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Din cauza gloatei care gandeste ca tine am ajuns sa avem fete mame la 13-14-15 ani si hartuire asupra persoanelor cale merg pe principiul sanatos ca virginitatea se pierde cu cap si cu persoana care a dovedit intr-adevar ca merita si la o varsta la care sa se simta pregatite.

| doarEu001 a răspuns:

Nu exista o varsta exacta la care poti sa iti incepi viata sexuala.trebuie sa te simti pregatita din punct de vedere psihic si mai ales sa o faci cu persoana iubita.dar, dupa parerea mea, dupa 17-18 ani e perfectbig grin

| vipande11 a răspuns:

Cand crezi ca esti pregatit atuncea e cel mai bine

| Dirbozz explică:

Sau in primele secunde din nasterelaughing)

| mekage a răspuns:

| kikimitzu a răspuns:

Cred ca raspunsul lui vipande11 e super bun.(totusi... pe la 15-16...)