| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

la ce varsta e normal sa ai "primul sarut"? (pe gura lol)

8 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Oricand daca e cu un baiat specialwinking. Primul sarut nu se uita niciodatahappy

| FireNinja a răspuns:

O sa il am la 70

| RicăPăturică a răspuns:

La mine a fost pe clasa a 4-a laughing

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Buna`!`Eu cred ca asa ceva nu trebuie sa se intample la o anumita varsta, ci se intampla cand esti pregatita pentru asta happy

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Buna! Eu am avut rimul sarut la varsta de 12 ani stiu ca e ciudat dar atunci am simtit ca e bine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul la mine a fost la 13laughing
apoi bine acum am 14laughing
nu exista asa cevalaughing
al ai cand vrei tutongue, sau... daca te simti pregatita

| Maduzup a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il faci cu baiatul potrivit ca atunci cand vrei sa iti aduci aminte sa nu te gandesti cu groaza

| ElenaTPU2011 a răspuns:

Cred cÄ