| anonim_4396 a întrebat:

La menstruația de luna asta am momente când mă doare în zona intimă sad
Asa patiti și voi fetele la unele menstruații? Înainte nu ma durea și curge puțin abundent crying

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ești singura care are dureri menstruale.

| MaryMaria333 a răspuns:

Pe mine ma dureau toate, nu numai acolo. Si mult curge numai la inceput.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Astăzi e aII-a zi, ce-i drept am facut și mult mișcare și am alergat și poate de asta e mai mult...
Ma gandeam ca nu e ceva normal sa ma doara acolo.

| MaryMaria333 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu siguranta! Nu e bine sa te hantui cand esti pe ciclu, faci hemoragie.

| anonim_4396 explică (pentru MaryMaria333):

Oare am hemoragie? sad

| MaryMaria333 a răspuns:

Unde esti draga userule?

| Idkkkkkmaaannnnn a răspuns:

Si pe mine ma doare uneori, nu e ceva de speriathappy

| vwerssus10099 a răspuns:

Probabil ai depus efort și în mare parte e normal să ți se întâmple asta.
Oricum, capul sus! Se mai întâmplă, trecem peste, nu e sfârșitul lumii, nu vei păți absolut nimic rău.