| JustinLoveBianka a întrebat:

Buna!
La mine in clasa a venit din Baicoi un baiat si la toate fetele le place de el. Ele incearca sa gaseasca un motiv sa vbr cu el dar el nu le baga in seama si nu inteleg dc vbr numai cu mine! Trebuie sa recunosc ca e dragut dar ma scoate din sarite. CE SA FAC?

Răspuns Câştigător
| Sandy_7384 a răspuns:

Daca toate fetele il inebunesk el se simnte mai bine cu tine deoarece tu nu il inebunesti si cred ca te cam indrageste incearca sa fii cat mai normala si mai deschisa chiar daca nu se leaga nimic de voi asta nu inseamna ca nu poti sa fii prietena cu el! NU UITA!"Prietenul la nevoie se cunoaste."si fundita:*

2 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Din cate vad eu ii place spiritul tau libertin. Faci totul in felul tau sin nu tii cont de reguli!
Probabil de-asta macelaresti si limba romana...

| Lexi_2269 a răspuns:

hee hee la faza asta seamana cu un episod din desene animate...dar e cam acelasi lucru...te simpatizeaza pentru ca u nul disperi si nu il asaltezi ca celelalte fete si prin asta iesi in evidenta :*