| Allesya1097 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa la mine dar, el nu ma baga in seama ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... Afla daca are fb, intra in vorba cu el daca zici ca ii din clasa de la tine (ii ceri o tema, il intrebi cu o facut la exercitiu ala...etc) ...pai nu stiu dai tu de inteles ca il placi...
1. Salutal...cand il vezi
2. Zambestei frumos ( baietii sunt innebuniti dupa zambetul unei fete)
3. Fate ca scapi ceva in fata lui... Si poate te ajuta ridici ce ai scapat
4. Incearca sa vorbesti tu cu el...asa,dupa ore...zii ca trebuie sa vorbiti ceva important... Si ii zici,, tot am incercat sa-ti spun. ca imi cam placr de tine" daca zice da...----> o sa fii fetucita...iar daca zice nu ...mergi mai departe... Mai is baieti...nu uita,, incercarea moarte n'are " bafta :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Roaga-l frumos sa aiba mila fata de suferinta ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-l tu in seama.

| Ezeru a răspuns:

Hey.
Incearca sa te apropii de el este cel mai bun inceput. Dupa vezi cum decurg lucrurile. Incearca sa te imprietenesti si pe parcurs iti vei maruturisi si sentimentelewinking