| DenysaDeny99 a întrebat:

Buna la scoala este un baiat de care imi place eu sunt in clasa a 6 el este in a 7 si sta chiar in clasa de vizavi. El nici nu stie ca exist nici nu stie cum ma cheama si sunt timida sa ii spun ca imi place de el ce ar trebui sa fac sa ma placa si el? Cel mai rapid si bun raspuns FUNDA!

1 răspuns:
| abbeydawnxx a răspuns:

Incearca sa faci cunostinta cu niste colegi de-ai lui... sa intrii in vorba cu el cand sunteti cu prietenii si sa ceri cuiva id-ul si sa vb. cel mai important este sa fii tu insuti happy x