| geany_6563 a întrebat:

Buna la toti am si eu o intrebare daca o pot numi intrebare in fine atunci cind iubesti pe cineva si la un momendat de desparti de acea persona eu unu stateam in camera ascultam o manea cu babi minune unde esti iubirea mea daca o stiti si plingeam,, si plingeam in camera credeti ca daco o sa mai asult melodi din astea de dragoste no sa pot so uit cemi sugerati sa nu mai ascvult genu asta de melodi

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

The Prodigy baga la maxim in boxe.

| bluesky a răspuns:

Offf stiu cum e...asa fac si eu!cryingPlang zile si nopti...eu ascult cand ma simt incarcata emotional ca sa pot sa ma descarc, intr-un fel iti face bine in altul rau.deci cand simti ca nu mai poti si explodezi, mai bine asculta ca sa te descarci, dar in rest incearca sa nu mai palangi si sa uti totul(vorbeste fata care plange ore pe zi dar no... e greu, stiu dar incercarea moarte n-are)
Am o maaare admiratie pentru tine, pentru baietii care plang, arata ca au sentimente! Inseamna ca o iubesti pe fata aia dar e...cum e si nu isi da seama...pacat,sper sa se rezolve! Oricum inseamna ca nu cea potrivita...mai cauta...era un citat ceva de genul "Femeia perfecta exista si de aia o caut!"

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Pai daca asculti piese de astea sigur nu o sa o uiti.

Incearca sa iesi si tu afara cu prietenii, stati la povesti ore in sir, iesi la o bere, la un biliard, la un fotbal.la orice.numai sa iti capteze atentia toata ziua. Vei vedea ca incet incet o vei uita.
Desigur.trebuie timp.

O seara frumoasa!

| devilll a răspuns:

Pe cine ai iubit nu poti sa uiti pentru ca e pastrata in suflet mereu
asculta costelinno-am o poza de a ta vezi daca iti place

| StaRmAgiC a răspuns:

Pey in primul rand.nu mai asculta acest gen de muzica o vreme.sau schimb-o cu una mai distractiva.nu una trista sa ai de ce sa suferii... urmatoarea etapa.nu sta numai in casa...iesi pe afara. fa ceva. ocupatzii timpul.numai sa nu te mai gandestii la aceea persoana.nu mai privii in trecut. ce conteaza acum e prezentul si viitorul...treci de etapa fosta...lasa melodiile triste deoparte.pentru o vreme...si iesi la plimbarii cu prietenii.sau ceea ce faceai si inainte de a sta cu fosta."viata merge inainte cu si fara"...happy mergi pe acest principiukiss o seara bunakiss

| laraandy a răspuns:

Orice ai incerca nu o vei uita...pentru ca o iubesti si mereu va fi in inima ta.incearca sa iesi din ksa, stai cu prienenii tai, iesi in club...
dar cu toate astea tot gandul la ea iti va fi.pentru ca asta inseamna a iubii pe cineva...si cand nu vrei, gandul iti zboara tot la ea/el.nu mai asculata melodii lente.pentru ca te deprima si mai rau.asculta altceva.melodii de club.vezi u.ai grija de tine si fii sigur ca cu timpul o vei uita si vei gasi ceva mai bun...doar ai rabdarewinking

| lore_lollipop a răspuns:

Daca esti intr-o perioada in care suferi pentru cineva, nu e bine sa faci lucruri care iti sporesc durerea.Sa asculti melodii de dragoste nu e o idee prea buna, pentru ca nu te lasa sa uiti, versurile iti amintesc ca si tu esti in aceeasi situatie.Plus ca iti induc o stare de iti vine sa te dai cu capul de pereti. Cel mai bine nu asculta melodii de genul, si mai mult de atat, nu mai sta in camera! Iesi, distreaza-te, chiar daca sufletul tau plange, nu lasa pe nimeni sa vada ca suferi, asta numai tu trebuie sa stii. Poti incerca chiar sa te vezi cu altcineva, o sa vezi ca o sa uiti repede daca iti ocupi timpul cu ceva.

| IbanezFender a răspuns:

Si eu am asculatat melodi triste si am depasit momentu timpul ie cel mai bun medicament

| BabyRosse a răspuns:

Scz nu stiu ce sa zic fiindca nu asc manele nu stiu sa raspund dar dupa mine cred ca nu.

| 4Fun a răspuns:

Nu asc manele, dar logic ca daca esti deprimat si asculti o melodie trista t deprimi si mai rau, deci daca vrei sa te inveselesti asculta o melodie mai vesela,

bft! happy `

| gyna a răspuns:

Fa-ti alta s o s-o uiti"cui pe cui se scoate" succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa corpul tau e de inteles de ce nu ai avut parte de adevarata cultura...Eu am avut de cultura de ceapa, de porumb...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ce tare esti ...iti spun eu nu mai asculta porcarii de genul asta... du`te intr-o excursie cu prieteniii iesitzi undeva distratziva ...vine iarna du`te la patinoar du`te la ski ...iesi din tiparu tau de zi cu zi ...incearca ceva nou ...si o sa treaca