| anonim_4396 a întrebat:

Stiti, stateam si ma gandeam..., si am o intrebare : Ce e iubirea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Enna90 a răspuns:

IUBIREA?! este un sentiment nasol cand nu ai pe cineva aproape, ti se pare lumea pustie, fara culoare, fara persoane si te inchizi in tine, dar cand ai aproape pe cineva drag, este un sentiment frumos! happy pentru mine asta inseamna cuv IUBIRE happy

4 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

PENTRU MINE: iubirea inseamna suferinta, durere, neintelegere si multe lacrimi varsate. Tocmai m`am despartit de prietenul meu.

| Deiia07 a răspuns:

Iubirea...ce este iubirea... As vrea sa-ti pot explica, sa-ti dau o definitie a iubirii, dar nu am cuvinte pentru ca iubirea nu inseamna un cuvant, o poveste, o definitie, iubirea e ceva unic. pentru fiecare in parte iubirea are alt inteles! cand o sa iubesti si tu o sa-ti dai seama ce inteles are pentru tine iubireatongue.

| luvisluvbby a răspuns:

Iubirea zici? pai cel mai minunat lucru care ti se poate intampla vreodata, dar catedata e si un semn de "?" daca nu se mai gaseste la mine? daca are pe X? daca? cred ca intelegi, la un moment dat vei vedea si tu cum e straight face

| LikePurpleColor a răspuns:

Iubirea este un sentiment foarte naspa cand nu este reciproc...si este un sentiment magnific cand amandoua persoanele se iubesc si sunt impreuna happywinking