| Cookiee9712 a întrebat:

Hei TPU, era o manea. cred ca o canta babi minune. Nu stiu multe versuri din ea dar imi amintesc sa spunea asa "Pana si in poze era fals zambetul tau" o stiti cumva? o vreau si eu.Dau fundita.

5 răspunsuri:
| JnY a răspuns:

E virusat site-ul de manelisti?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru JnY):

A venit un val de manelari odată cu întoarcerea meltenilor de la căpşunărit în ţări exotice precum spanglia.

| Cookiee9712 explică:

Nu sunt manelista, da nici disperata d-aia : asculti manele? esti un experiment esuat. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manele: Server Not Found

| megamix112 a răspuns:

Nu trebuie sa fii manelista, dar chiar este mai bine iti scoti capul din fund si sa it astupi urechile de fiecare data cand auzi o manea.Nu o spun in nume de rau, dar chiar trebuie sa oprim valul de manelari care a aparut.