| IsAbElLa91704 a întrebat:

Buna lume! este un baiat de care imi place de el dar nu stiu daca si el ma place sau nu dar se uita in continu la mine dar nu vorbeste cu mine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Pai...cauta prieteni comuni care sa incerce sa va faca combinatia....sau poti astepta (ca in cazul meu) sa prinda incredere in el ca sa se poata apropia de tine
deci tu alegi dar totusi e bine sa nu faci tu primi pasihappy

1 răspuns:
| NewSummer2013 a răspuns:

Te vrea. Dar nu stie cum sa te abordeze sau daca il accepti.