| teiubesk a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat dar nu stiu daca si lui ii place de mine.
se uita pe mine foarte insistent dar nu vorbeste niciodata cu mine.
inainte mai vorbea dar acum deloc!
de fiecare data se da pe langa mine si se uita dar eu nu il bag in seama.
nu e deloc genul de baiat timid.
cum pot sa aflu daca ii place sau nu de mine?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vorbind cu el.Nu vad de ce aceasta indiferenta mimata de ambele partithinking Daca iti place ceva, ar trebui sa inveti sa lupti pentru el inainte sa fie prea tarziu

| LaMisto a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.Intreaba -l ce face. Apoi... o sa vezi