| Speedway25 a întrebat:

Buna lume...eu m-am indragostit de un baiat care are deja o iubita (o prietena de-a mea) el a parasit-o pe acea fata pentru mine si am fost impreuna timp de o luna dupa ce a aflat fata aceea de tota povestea asta s-a suparat pe mine...imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| adinakaty a răspuns:

Asteapta sa ii treaca supararea si vorbesti cu ea sa o faci sa inteleaga ca nu a fost vina ta ca ei s-au despartit si decizia de a se desparti de ea a luat-o el singur, iar voi v-ati imprietenit dupa despartirea lor, ceea ce ea ar trebui sa inteleaga daca este suficient de inteligenta