| snowpark a întrebat:

Buna lume, stie careva un medicament, pastiluta de aia mica ce iti ofera ejaculare mai lunga sa simti ca vine foarte multa (ceva de genul cum vedem in filmele pentru adulti), nu ma refer la viagra sau kamagra
apreciez cine ma ajuta si dau funda
ps. intreb pentru un prieten laughing

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nu cred ca exista asemenea pastila. Ce vezi tu acolo ca ejaculeaza ca un cal sunt simple scamatorii (trucaje).

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ce vezi tu in filmele alea aia is armasari,cautai,dusi acolo si pusi sa frece,iau bani buni si aia e.
Dar nu te gandii ca asa sunt toti barbatii,de luat ceva sa ejaculeze cum spui nu exista,aia asa ejaculeaza ca au de unde laughing unia au mai multa sperma,altii mai putina,mai depinde si de gradu de excitare

Pastiluta daca ia careva ia sa ejaculeze tarziu nu mult si prost laughing ori sa si-o mentina mai mult timp activa.
Deci nu te gandii ca ajungi tu la performatele alora,aia asa sunt nascuti,exact cum sunt uni sportivi,au talent la c eva,asa si aia s-au nascut cu scula mare,unia si cu scula marte si buna laughing de aia au ajusn acolo,nu pentru altceva,atat au si ei bun,scula, asa ca fiecare face ce poate cu ce are.
Ai intrebat pentru tine nu pentru prieteni, aia intreaba singuri daca e, nu isi ia avocat.
Faptul ca ai fantezii e ok, dar daca la tine nu lucreaz scula ca la aia din filmele ce spui, cauta alta fantezie la care sa si poti face ceva.

| VoidEternal a răspuns:

Chiar ai lua o pastilă doar pentru... efectul artistic? laughing