| TVD13 a întrebat:

Buna Luuumee!:*
Stiu ca o sa va para o prostie intrebarea asta... dar cand un baiat vn la tine si te ia in brate dar asa delicat fara aproape sa nu vada nimeni, vn mereu la tine in banca sa se bage in vb cu tine, mereu te ajuta, cand te vede singura vn la tine si sta si nu zice nimic dar pana la urma ca sa faca conversatie te intreaba daca ai invatatlaughing)))
Daca vb frumos cu tine, se uita la tine cand nu esti atenta, se uita urat cand te ia alt baiat in brate si face glm ca sa te faca sa razi, Iar cateodata nici macar nu te baga in seama doar miki glumite?
Ce inseamna?
Ca te place?
Ca vrea doar sa fie un amik care vrea sa te ajute la toate?
Ca vrea sa fie cu tine?
Ca face misto de tine?
Ce? ce? ce? ce? ce?

4 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Mai mult te place,dar sa nu fii mirata daca spune ca nu te place,si eu am patit la fel,mereu se uita la mine,imi zambea,facea toate alea si cand i-am spus ca-l plac a spus ca el nu ma place,asa sunt baietii,toti din acelasi aluat, dar nu e cazul tau, sigur te placewinkingstai linistita

| treideca44 a răspuns:

Eu cred ca te place.Dar vreau sa te intreb, ce inseamna "miki glumite"?

| TVD13 explică (pentru treideca44):

Adica niste ironii unele la adresa mea altele la adresa altorahappy

| Stranik a răspuns:

Evident ca te place,este gelos cind esti cu altcineva,cind esti trista vrea sa te faca sa zimbesti si etc dar de faza cu intrebatul de tema eu as spune asa: el intreaba asta deoarece ii este frica sa vb, sa-ti dai seama ca te place, bafta