| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Daca un baiat mereu cand trece pe langa mine se uita fix in ochii mei si uneori are si tendinta sa zambeasca, alteori doar ca sa ma bage in seama spune ca vrea sa imi faca cunostinta cu alt baiat. Dar mai mereu zice asta, sau ca unui alt prieten de al lui ii place de mine si de astea, cu toate ca nu e adevarat ca ma plac aia, credeti ca ma place el?

Cu toate ca uneori pare sa zica unele chestii asa la misto...

FUNDA!

2 răspunsuri:
| sweetsweetpink a răspuns:

Poate ca glumeste. sau ce stiu eu. Data viitoare cand trece pe langa tine vorbeste cu el si vezi cum sta treaba. big grin

| CryssuLovesYou a răspuns:

Deci exista cateva posibilitati :
1. Da, te place si flirteaza cu tine: pentru ca se uita la tine are tendinta de a zambi si vorbeste cu tine
2. Vrea sa glumeasca si iti da sperante desarte
3. Poate chiar te place unul din amici lui

Deci ca sa afli ce simte pentru tine trebuie sa vorbesti TU cu el, daca zice ca te place ii zici ca si tu il placi daca zice ca nu, incepi sa razi si zici ca totul a fost o provocare tongue [funda?]