| joanna222 a întrebat:

M-a abordat un baiat pe coridor insa era foarte emotionat, se rosea, nu putea sa se uite in ochii mei. Imi place de el, se uita la mine de fiecare data cand ma vede insa nu imi mai spune nimic. As vrea sa il abordez eu, sa vorbim, insa eu cred ca iar se va bloca si nu va spune mare lucru. Imi spuneti parerile voastre despre cum ar trebui sa procedez? va rog.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai lasa-l sa creasca, acum are numai vointa, nu si putinta.

| Незнайка a răspuns:

Eu sunt o fire care nu s-ar apropia niciodata de un baiat cit de mare nu ar fi interesul meu fata de el.Tu daca crezi ca ai putea face aceasta de ce sa nu incerci, daca iti este simpatic nu pierde nici o sansa, cu atit mai mult ca stii despre un oarecare interes fata de tine.

| Simandicoasa a răspuns:

Pai poti sa incepi printr-un simplu Buna! iar apoi ii spui ca il placi. si apoi totul o sa vina de la sine Bafta!winking