| Ufkhjdksh a întrebat:

M-a dezvirginat joi prietenul meu, adică a fost prima oara când a curs sange. Astăzi am avut contact sexual și m-a mai durut foarte puțin doar când a intrat prima oara, in rest nu m-a durut deloc. E normal?
Pe prietenul meu l-a usturat penisul astăzi pentru prima oara după o ora de sex, Iar lui ata încă nu i s-a rupt. De ce credeți ca l-a usturat?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cine i-a spus si l-a prostit ca trebuie sa i se rupa ata?
Si de ce v-ati muncit o ora?
Ce v-ati propus?
Offf.

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca actul sexual a durat o ora.

| Alicezzz a răspuns:

E normal sa nu te mai doara sau sa simti un disconfort asa mare la al2a contact sexual.
Pritenul tau posibil din cauza slabei lubrifieri sa aiba acele usturimi.

| Basilievski a răspuns:

E normal. Sunteti ok amandoi.

| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Buna. E normal ca inca sa aveti disconfort la contactul sexual. Organismul deja primeste stari si senzatii noi, iar el trebuie sa se obisnuiasca cu acestea.