| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Este ceva normal ca la primul contact sexual sa nu fi simtit deloc placere? Nu mi-a curs sange deloc, doar m-a durut putin. Preludiul a fost lung, el mi-a facut sex oral, dar totusi nu am simtit decat durere. Pe viitor voi reusi sa simt placere? El are experienta + ca a mai dezvirginat si imi zice ca e normal ca prima oara sa doara si doar atat. Voi ce credeti? Oricum am facut-o protejat(cu prezervativ). Funda

Răspuns Câştigător
| pokerface_9746 a răspuns:

Te felicit si eu pentru faptul ca ai folosit protectie!
Da, cam asta e, la majoritatea fetelor, prima data e dureros, dar nu iti face probleme, cu timpul, va fi din ce in ce mai bine. O sa descoperi si tu ce iti place si daca o sa comunici cu partenerul, va sti exact cum sa faca, pentru a va simti bine amandoi!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da asa e cum ai zis tu normal la inceput si anormal daca insista durerea.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da, este ceva normal. Te felicit pentru faptul că te-ai gândit la consecinţe şi ai folosit prezervativ. Aveţi grijă la igienă, e necesar ca preludiul să existe mereu ca tu să fii destul de excitată şi să poţi simţi şi plăcere. Trebuie să comunici mult cu prietenul tău, spune-i care sunt zonele tale erogene şi va şti ce să facă atunci când faceţi dragoste.
Baftă!

| Alis_5793 a răspuns:

Te felicit ca ai facut protejat. Si pe mine m-a durut. Eu am simtit un pic placere. conteaza si cat timp ati facut. Pe viitor o sa somt si u placere.

| IonutBest a răspuns:

Daca a fost badaran cu tine si te-a rupt de prima oara cred ca stii la ce ma refer o sa fie mai naspa pe parcurs.un sfat prima relatie sexuala trebuie sa fie speciala pentru ambii parteniri mai ales pentru o fata daca inimereste un animal si o traumatizeaza e rau si acea fata nu isi mai doreste sa faca sex prea curand... daca estu un baiat de nota 9-10 atunci e totul bine si acea fata v-a simtii placere chiar de prima oara. Sper sa iti fii fost de ajutor

| VD_1321 a răspuns:

Pai prima data la tine a dominat durerea pe urma va domina placearea fii sigura totul fa vi ok

| Gstefan a răspuns:

Esti o frigida.

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Eu cred ca e ceva normal e ca mersul pe bicicleta prima data te doare si dupa aia o sa iti placa