| SweetGirl92 a întrebat:

m-am certat cu prietenul meu deoarece eu l-am mintit, el m-a inselat pe mine dar l-am iertat.Imi zice ca e nemultumit si nu ii convine nimic din ce fac. Mi-a zis sa nu il mai sun pentru ca nu mai vrea sa auda de mine... ce sa fac va rog spuneti-mi!

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Buna.
Amandoi ati facut niste greseli enorme si probabil ca el odata ce te-a inselat.inseamna ca nu ii mai esti de folos vietii lui.

| glamour a răspuns:

E clar ca nu va iubiti. Cauta'ti pe altul.

| foxi a răspuns:

Amandoi doua nevoi, un mincinos si un trisor!

| Pandicorn123 a răspuns:

Nu ii mai da atentie un baiat care te iubeste adevarat nu te-ar insela iar daca tu ai faceo ai si tu vina dar el sa nu se supere pe tine daca si el te-a inselat si tu l-ai iertat nu esti pentru el uita-l mai sunt mii de baieti draguti si perfecti cum vrei tu bafta funda?

| michaelj a răspuns:

Acum schimbati rolurile. Inseala-l tu si sa te minta el si asa va impacati, ca o sa fiti chit.

PS: How you doin'?

| alexandraaly a răspuns:

Nu. i da atentie si o sa vezi ca se va intoarce la tine mi s-a intamplat si mietongue:*ciaow te-am pupat