| MaximSpeed a întrebat:

m-am certat tare cu iubita mea si acum nu mai vrea sa auda de mine,nu am inselat-o sau ceva, chestii minore. Ajutati-ma cu cea mai tare declaratie de dragoste si iertare (nu vreau de pe net).

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu uita de cadou.

| Doub a răspuns:

Nu fi penibil, spune-i doar că îţi ceri scuze şi ce mai simţi tu, atât.

| Oana92 a răspuns:

Nu vrei de pe net? Pai aici ce e? Club de literatura?

Vrei sa o impresionezi cu ceva? Pai fii sincer cu ea! Vorbeste-i din suflet, nu din textele altora!

| Alle0706 a răspuns:

"Iubito, lumina ochilor mei, puterea mea, te iubesc foarte mult regina mea! O viata intreaga am asteptat marea iubire, si aceea esti tu, viata mea❤. Te ador si te sarut"