| Lia32 a întrebat:

Prietenul meu a crezut niste vorbe spune de apropiatii mei si nu vrea sa mai auda de mine deloc mi a spus niste vorbe urate si a zis ca ma iubeste mult de ce i am gresit si ii crede pe altii. Nu vrea sa mai auda de mine ca l am mintit cica. Ce sa fac sa il mai caut? sau cum? Avem 10 luni. Ce sa fac? nu am mai vorbit cu el de o zi si e foarte orgolios. Ce sa fac? spuneti mi va rog

6 răspunsuri:
| Liliana1981 a răspuns:

Nu stiu de ce tind sa-i dau dreptate prietenului tau si nu tie. De fapt stiu- pentru cum ai terminat postarea. Pai daca tu vii sa ne intrebi pe noi ce sa faci dupa o zi in care nu ai vorbit cu el...pfff. Eu acum as fi incercat sa-l impac, sa-i demonstrez ca eu am dreptate, ca nu trebuie sa ii creada pe altii.In niciun caz nu postam aici, pe TPU. Dar tu esti foarte detasata si colac peste pupaza tot el e orgolios.
A, si inca ceva- nu iese niciodata fum fara foc. Dar niciodata. E normal ca el sa aiba ceva indoieli. Cu atat mai mult cu cat vorbele pe care le-a auzit vin de la apropiatii tai.

| OchiiDinUmbra a răspuns (pentru Liliana1981):

De acord total cu tinewinking

| Liliana1981 a răspuns (pentru OchiiDinUmbra):

happy

| madalinamadu a răspuns:

Nu il cauta. Daca tine la tine are nevoie doar de putin timp sa isi dea seama ce simte pentru tine si te va cauta el, iar daca nu inseamna ca ceea ce spun ceilalti este mai important pentru el si nu are rost... big grin

| Havok83 a răspuns:

Daca e orgolios si nu vrea sa auda parerea ta si ce ai de spus tu mai bine lasa-l in pace si cauta ceva mai bun.
Te pup!

| AlexandraaCristina a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-l lasi o perioada singur ...Stiu ca iti este foarte greu dar stiu din propria mia experienta, daca tine la tine nu trebuie sa bage de seama ce spune lumea (el trebuie sa aiba incredere in tine). Incearca sa il eviti si tu, chiar daca iti este greu dar este decat pe o perioada caci dupa aia daca tine la tine cu adevarat se va intoarce.Un pupic.