| anonim_4396 a întrebat:

M-am hotarat sa trimit la fiecare baiat din lista de prieteni intrebarea mea pentru ca nu prea se gasesc raspunsuri serioase.

Intrebarea mea este :
Voi merge in luna august intr-o tabara. Nu stiu cum sa ma apropii de un baiat care a fost si anul trecut si acu' doi ani in tabara asta impreuna cu mine dar nu am fost deloc prieteni. El are deja o gasca si nu stiu cum sa fac si eu parte din ea. Mai am o prietena si vreau sa ma integrez impreuna cu ea in gasca lui. Nu vreau sa fiu cu el sau ceva de genul asta dar, vreau doar sa fim prieteni... el mai are prietene mai mici de-o data cu mine. Cum sa ma comport in prima zi? Cred ca prima zi e cea mai importanta. Nu stiu daca gasca lui ma va primi cu bratele deschise straight face. Va rog ajutati-ma nu vreau sa fiu iarasi cea retrasa din tabara sad.

2 răspunsuri:
| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Fi ma barbatlaughing funda?

| MnIwant a răspuns:

Auzi? 1tu esti Ana? Te referi la tabra de mate?laughing... Daca esti prietena cu mine e de ajuns sa intri in gasca.Da ai vazut ca nu ai mai fost fata retrasa!:X