| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU!

Cum fac sa ma integrez intr-un grup de fete? Mi-am dat seama ca nu pot avea prieteni baieti adevarati si vreau sa schimb "taberele".

PS:Sunt baiat, am 18 ani si nu am avut o relatie niciodata. Vreau sa-mi fac prietene(nu gagici)si daca eventual o sa ma apropii suficient de o fata, eventual o s-o fac gagica.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele crezi ca sunt prietene adevarate?

| FaraNume1245 a răspuns:

Daca stai la barfa lor niciodata ele nu o sa te vada ca pe un potential iubit. Eventual o sa ajungi in situatia sa vorbiti despre cat de frumos este un baiat si cum ar vrea sa fie cu el.

In concluzie, esti barbat, stai cu femeile, dar nu sta cu ele "la o barfa". Au prietene pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te integrezi repede. Incerci sa le protejezi, petreci timp cu ele, asisti la barfa lor, le asculti mereu. In final trebuie sa innebunesti altfel inseamna ca nu ai reusit ceea ce trebuia sa faci. Daca nu vrei sa fii invidiat, barfit, jignit sau scos din grup trebuie sa fii dragut cu toate si sa nu creezi eventualele diferente.
Incearca daca tu crezi ca ai mai mult mentalitatea fetelor.