| MaRrYana a întrebat:

m-am impacat cu fostul prieten dar am pastrat legatura cu un baiat care tine la mine astazi este ziua mea si prietenul meu nici nu a vrut sa stea cu mine si nu mi-a dat nici macar o atentie cred ca nu avea banii. baiatul celalalt care ma place a insistat sa se vada cu mine mi-a cumparat si cadou si eu l-am refuzat si tot la celalalt baiat ma gandesc. Desi se comporta asa il iubesc si nu pot sa stau fara el. Intotdeauna am pierdut baietii care au tinut cu adevarat la mine pentru el care se comporta asa desi ma iubeste nu stie sa se comporte. ce sa fac? ma simt groaznic de ziua mea. trebuia sa fie cea mai frumoasa zi si este oribila.aseara la ora 00:00 primul care mi-a trimis mesaj a fost baiatul acela si prietenul meu mi-a trimis un simplu mesaj cu la multi ani. mi-a placut o data de baiatul acela care ii place acum de mine dar acum parca nu imi mai place il iubesc pe celalalt multumesc

4 răspunsuri:
| lolytagirl a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu pe unele fete le atrag intodeauna baietii care nu le dau atentie.De obicei asta se intampla.Eu una zc sa te gandesti mai mult la ceea ce vrei tu.Si la cum ai vrea sa fie iubitul tau.Cred ca ar fi mult mai bine daca ai avea un iubit care iti acorda atentie afectiune si mai ales daca tine la tine :X:X:X:

| newfcsb17 a răspuns:

In primul rand La Multi ani,multa sanatate si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca! Intotdeauna alege cu inima nu cu mintea,pentru ca daca stai sa ii analizezi prea multi pe baietii ramai fara niciunul.Cel caruia ii place de tine, poate sa fie tandru, dar in mintea lui sa fie multe.sau poate cu adevarat sa te iubeasca,asta decat el stie.Tu alege-l pe cel care doresti,pentru ca doar nu il iei de sot, daca nu iti place, te desparti si gata!

| RespektSiAtat a răspuns:

Deci ala e un taran. Nu te gandesti ca are alta prietena si s.a dus la ziua ei? Sau s.a intalnit cu alta...
Ramai cu cel care te iubeste... happy

| AnT1d0T a răspuns:

Buna mariana, eu sunt de parere ca acest tip chiar tine la tine daca a stat el treaz pana la 12 noaptea sa fie el primul care iti da mesaj.iar celelalt ti-a trimis un simplu LA MULTI ANI. macar putea si el sa scrie te iubesc sau altceva.eu cred ca ar trebui sa ai o discutie libera cu el si sa-i spui ca vrei sa te desparti de el pentru ca nu iti este fidel si ar trebui sa ai o relatie serioasa cu admiratorul tau. sper ca ti-am fost de folos. funda? :X