| dianaalexandram a întrebat:

M-am indragostit de un baiat si la fel si el.si am vorbit mult timp doar ca nu ne puteam vedea eram la distanta.Si inainte cand sa vina sa ma vada mi-a dat mesaj ca nu mai are ce vorbi cu mine ca cica a aflat tot felul despre mine(nu avea ce, sincer ) si mi-a dat block pe facebook..la mesaje nu mai imi raspunde.Sunt asa de trista ce pot face ca sa il uit?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu am cuvinte sincer voi fetele sunteti n-am cuvinte, baieti la fel, chiar nu stiu ce s spun, sincer si eu evit relati la distanta prefer doar cele reale, e un porc baiatul ala vezi de asta e greu sa crezi in relati la distanta eu nu cred nici daca e la 10 km de mine,cei in mana nu-i minciuna,invata ceva din asta te rog eu Diana pentru viitor invata ceva,gandeste mai rational,spectic, stiintific tristetea dispare prin sport, muzica vesele, plimbari, filme de comedie etc nu merita el sa fi trista

| OoBunnyoO a răspuns:

Incearca sa treci peste prin a-ti ocupa timpul cu diverse activitati care iti fac placere. Cu timpul, il vei uita.

| Danysan a răspuns:

Cauti altu -Te Indragostesti sau- acorzi o Sansa baiatului pe care l-ai refuzat cu ceva Timp in Urma:-p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-l, asa fac baietii cand vor ca o fata sa le cada pradawinking

| MisFit20 a răspuns:

Daca imi spui ca mai simti ceva pentru el, eu o sa cred ca esti pe invers, nu vezi cat e de femeie, de 2 x femeie. Un barbat isi expune motivele, si apoi da papucii privind persoana in ochi. Numai bine.

| trance04 a răspuns:

Cine te dezamageste nu da importanta asta pina la casatoriewinking

| miru20cmrecords a răspuns:

Cred ca nu avea o metoada sa scape de tine. cauta un alt baiat o sa-l uiti.

| Orsi a răspuns:

Ciocolata ajuta intotdeaunawinking

ce sa faci? petrece-ti mai mult timp cu prietenii, comunica mai mult cu colegii de la scoala. gaseste-ti activitati care sa-ti distraga atentia de la el. o sa vezi, o sa fie binewinking