| iFeelinfiniteLove a întrebat:

Ma aflu intr-o SITUATIE cat se poate de CONFUZA! Cunosc o tipa de cand eram mic(3-4ani cam asa aveam), si prietenii mei (din copilarie care sunt si actuali) imi tot spuneau ca ii place de mine. Nici acum nu imi explic cum e posibil la varsta aia (2ani!)Dar timpul a trecut...
Acum ne-am intalnit din nou(Ea are 17ani, iar eu 19) Am o iubita in prezent. Dar ea imi spune ca e obsedata de mine. Nu stiu ce sa cred...Credeti ca e o iubire sincera? Cum sa procedez?(mentionez ca ne intalneam cam o data sau de doua pe an la tara, dar pana acum ea nu mi-a zis nimic. nu prea vorbeam) MULTUMESC

2 răspunsuri:
| Cristinne_3572 a răspuns:

Si de ce nu iti pui intrebarea ce simti tu de fapt si pentru actuala ta iubita si pentru fata asta pe care o cunosti din copilarie?

| PeRRi a răspuns:

Pai intreab-o pentru numele lu dumnezeu zi iti place de mine? s-ar putea sa ii placa de tine daca ai multi bani happy