| Bubux11 a întrebat:

ma aflu'intr-o situatie nasoala..Imi place la nebunie de un baiat cu 15 ani mai mare..Eu am 14 e nasoala rau treaba dar de la ceva timp imi face cu ochiul, ma i-a in brate imi pune mana pe sold, cand ii fac cu mana ma i-a de mana..Se uita la mine foarte insistent si imi zambeste si imi place de el dar e mult prea mare pentru mine si gandeste altfel
Sfaturi ceva? (FARA JIGNIRI!)

16 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Uita-l! E mult prea mare pentru tine.

| ZEU93 a răspuns:

Vad ca e la moda sa fii cu pedofili, Tineti-o tot asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

Mna,si eu imi incerc uneori farmecele la misto pe net cand ploua, dezbrac cate o copila de 16 17 ani.Insa asta e doar de fun.Real? Daca pica, pica bine.Nu iar bine, insa ma orientez, fac pe prostu, uneori ma simt pedofil ca ma bag in seama cu copile de 16 ani care arata de 20 + insa sunt barbat,sunt tanar,ochii vad inima cere,daca e vorba sa am o aventura cu o minora,nu o prostesc cu chestii de gen ' te iau de sotie' sau ' te iubesc' ii spun termeni mai complicati,o aburesc,dar in acelasi timp ii explic ca e vorba de o aventura, dar o fac in asa fel in cat sa fiu sigur ca nu prea intelege, sa o zapacesc laughing In plus, eu nu zic nimic, eu trebuie sa ma asigur ca ea nu zice.Complicat laughing Pe scurt, vrea sa ti-o traga putin. Daca nu normal, macar un mic oral happy ai grija puisor.Nici bine nu ai invatat sa asezi un absorbant, deja cauti atentie din partea unui barbat viril si potent? Ai grija laughing

| Doub a răspuns:

Pedofil.
Agramata.
=
Combinatia perfecta.

| SkyPilot a răspuns:

Nu te cupla cu el, e mult prea mare pentru tine. Va dori sex la varsta asta si va sti cum sa te faca sa ii oferi ce doreste. Plus ca dupa un timmp se va plictisi de tine, faceti parte din lumi diferite, la varstele voastre preocuparile sunt mult prea diferite.

| Alcyon a răspuns:

Da, e "nasoala" treaba, fiindca tipul poate sa ajunga la puscarie pentru asta.

| Lawliet14 a răspuns:

Mai bine ai repeta unele clase din scoala. Ma "i-a" cu raset!

| Bubux11 explică (pentru Lawliet14):

Toti gresim, perfectulebatting eyelashes

| DarthRevan a răspuns (pentru Bubux11):

Daca esti o fata serioasa, si la locul tau poti sa intri cu mine intr-o relatie, eu nu am avut niciodata o relatie. Poate ne vom cunoaste intr-o zi laughing)))))) am numai 17 ani, 2 ani diferenta e mai bine asa tongue.Glumesc Buxbux11.Dar e bine sa mai astepti.

| DarthRevan a răspuns (pentru Bubux11):

Ai dreptate, prea perfect se crede Herrculini asta happy, fara resentimente, condoleante happy

| DarthRevan a răspuns (pentru Bubux11):

Si vrea si sex laughing))))) mai ales cu 15 ani mai mare, e clar.Ai grija sunt multi violatori...

| kyliejenner a răspuns:

Fugi laughing vorbesc serios. Vrea doar sa se culce cu tine sau sa faca putin misto.

| LiveForNowSpeed a răspuns:

Daca iti plac pedofilii...La treaba.Si asa semeni putin cu Mia Khalifa laughing

| Ioana2419 a răspuns:

In situatia asta n-ai nevoie de sfaturi, e destul de logic ca e prea mare pentru tine. Si la fel de logic e ca te considera prostuta la varsta pe care o ai, deci iti poti da seama de aici unde duce gandirea lui laughing imbecil.

| Calypso1234567890 a răspuns:

Pai ia gandeste-te:tu ai 14 si "te indragostesti" de un copil de un an.nu-ti vine sa crezi ca e adevarat nu?! pai cam asa e situatia dintre voi doi.nu fac aluzie ca tu ai fi un bebelus dar ti-am dat un exemplu.tu de exemplu spui:ce sa fac eu cu bebusul? e prea mic pentru mine.asa zice si el de tine.